Nejdelší Rybářský Závod !!! 365 dní !!! 10 druhů ryb !!! Ale jen na svazových vodách.

RYBÁŘSKÝ ZÁVOD.

2. Ročník 2022-2023

👑 Královský desetiboj 👑

Jsi Král českých rybářů ? Miluješ rybaření a zvládneš chytit každou rybu, která u nás žije? Máš chuť se zúčastnit rybářského závodu, který je jedinečný, zábavný, náročný a prověří tvé rybářské zkušenosti? Máš na to stát se korunovaným Králem Českých Rybářů?

O závodu : Závod probíhá pouze na svazových vodách mimopstruhových (svazová povolenka). Je potřeba ulovit 10 druhů vybraných ryb, co největší velikosti. Závod bude trvat 365 dní. Všechny úlovky budou on line zveřejněny na Facebooku a webu, ovšem jen tak aby se nezveřejnilo lovné místo !!!!! (vše si lze prohlédnout na již probíhajícím 1. ročníku závodu Královský desetiboj). Závodí se stylem chyť a pusť. Při měření se kromě metru musí používat podložka pod ryby zakoupená v rybářských potřebách, pro co nejšetrnější zacházení s rybou. Do závodu se nebudou počítat ryby obalené v listí, hlíně atd. Dále se nebudou počítat ryby nedosahující nejmenší lovné míry. Úlovek se musí zveřejnit nejpozději do týdne od ulovení. Dále potřebujete platný rybářský lístek a svazovou povolenku. Data v mobilu. Zaplacené startovné. A dodržovat pravidla závodu.

CENY: Hlavní partner Martin Mráz , který do závodu věnoval pobyt pro 4 osoby ve svém kempu ve Francii na řece Rhoně. Více informací na www.ffa.cz, a druhý pobyt v ČR pro 4 osoby na sumčáku. Opět více informací na www.sumcak.cz . Dlouholetí přátelé a partneři našich dalších závodů, jako je kamarád Pavel Straka, nám slíbil pobyt pro dvě osoby ve Španělsku v kempu Sumci.com . Takže milovníci sumců , candátů, okounů i kaprů, máte se na co těšit !!!! Další, kdo již dnes podporuje naše závody je David Koloušek, kde můžeme očekávat opět šeky 10.000,- 5.000,- 2.000,- 1.000,- na nákup zboží od značek Seanger , Uni-cat , Anaconda , atd, vše najdete na B2B www.dkfishing.cz . Další z přátel, kdo podporuje závod je Ing. Petr Pavel a značky WFT, RYOBI, STROFT, opět se můžete těšit na šeky 5.000,- 3.000,-2.000,- na nákup zboží na stránkách www.adler-wft.cz . Další partneři jsou v jednání.

Jak už je známo v našich závodech si ceny vybírají závodníci sami podle pořadí umístění. Takže první si jde vybrat jako první ze všech cen, kdo se umístí jako druhý si jde vybírat jako druhý z cen a tak až do poslední ceny. Jelikož nevíme nikdy přesný počet účastníků, ceny budou přibývat s počtem účastníků. Jako vždy, nemohu tak slíbit, zda bude 10-20-30 nebo víc cen do závodu, vše se bude odvíjet od počtu závodníků.

Ceny do závodu : Počet cen se bude opět odvíjet od počtu účastníků. K První ceně bude koruna a žezlo pro krále rybářů, který bude korunován a bude hrdě oslovován "Králi" celý následující rok, kdy předá žezlo a korunu, nebo obhájí své Kralování

Teď to hlavní, nejmenší lovná míra k započtení do závodu, a co se vlastně bude lovit : Kapr obecný 55cm, Amur bílý 55cm, Parma obecná 50cm , Lín obecný 30cm, Cejn velký 40cm, Štika obecná 60cm, Candát obecný 55cm, Sumec velký 70cm, Bolen dravý 55cm, Jelec tloušť 40cm.

Bodování Ryb :1cm =1 bod , jen u Sumce velkého budou 3 cm = 1cm ( děleno třemi ). Dalších 33 bodů získáte ulovením všech 10ti bodovaných druhů a dosažení Královského desetiboje.

Jak fotit a dokumentovat ryby do závodu:
( Bod 1) : Po zaplacení startovného obdrží každý závodník speciální metr, na který přiloží ulovenou rybu a vedle metru přiloží platný rybářský lístek s datem a číslem revíru a udělá pár fotografií .
( Bod 2) : dále rybu zdokumentuje tak, že udělá krátké video, kde rybu pouští zpět do revíru,na videu musí být poznat revír kam rybu pouští zpět a natočí 360° pohled na revír, (to znamená, po puštění ryby pokračuje v natáčení, udělá pohled mobilem na druhý břeh a natočí revír kolem dokola 360°).
(Bod 3) : Po puštění ryby v telefonu najede na Google mapy, tam zmáčkne bod, kde právě rybaří a udělá snímek obrazovky.
(Bod 4): Vše pošle do zprávy pořadateli a čeká na odpověď a schválení. Do zprávy nejdřív uvede - druh ryby a její délku, číslo a název revíru, kde rybu ulovil. Přidá fotografie a video a vše zašle POUZE POŘADATELI závodu do zprávy na speciální účet, který nikdo jiný nevidí!!! Tyto informace nebudou nikde jinde zveřejňovány!!! Slouží pouze pořadateli k dokumentaci závodu a k vyhodnocení a schválení úlovků. Vše slouží pouze ke kontrole aby nedocházelo k podvodům ( soukromé revíry, ryby ze zahraničí atd.) Základem závodu je, aby se neprozrazovala rybářská místa a zůstala tak nadále utajena veřejnosti a dané místo zůstalo nadále jen tajným místem závodícího rybáře. Za porušení tohoto pravidla závodníkem je okamžitá diskvalifikace !!!!

Fotky veřejné : Které se objeví na Facebooku a různých stránkách musí schválit pořadatel závodu !!! Až poté je můžete dál sdílet a zveřejňovat. Za hrubé porušení pravidel se považuje cokoliv, kamkoliv vkládat bez souhlasu pořadatele. Za nedodržení tohoto zásadního pravidla, bude závodník diskvalifikován!!! Bez nároku na vrácení startovného. Závodník pořídí pár hezkých fotografií, poté vybere 2 fotografie, kde bude na jedné jasně vidět délka úlovků na speciálním závodním metru, na druhé bude úlovek se závodníkem. Tyto dvě Fotky nejprve zašle pořadateli závodu, který je musí schválit, popřípadě upravit. Až poté se dají vložit na Facebook do skupiny závodu - Královský desetiboj

Při zjištění jakéhokoliv podvodu bude dotyčný závodník diskvalifikován a nemá nárok na vrácení startovného. Jelikož celý závod bude probíhat veřejně na Facebooku a budou zveřejňovány fotografie, přihlášením do závodu souhlasí se zveřejněním fotografií a všemi těmi věcmi kolem GDPR. Závod není žádným způsobem sponzorován, podporován ani spravován společností Facebook a nijak s ní nesouvisí. Společnost Facebook je kompletně osvobozena od závazků se závodem souvisejících.Pořadatel si vyhrazuje právo závod zrušit, pokud nebude naplněna kapacita nebo nebude o závod zájem a vrátí startovné v plné výši. Pořadatel si vyhrazuje právo pozměnit pravidla během závodu, pokud to okolnosti budou vyžadovat. Jako hrdý pořadatel slibuji, že nebudu nijak zneužívat informace získané během závodu.

Komu není cokoliv jasné nebo se vám to zdá složité, volejte kdykoliv, nebojte se, rád vám vše vysvětlím. Vše je strašně jednoduché. Další možnost jak si to vše ještě upřesnit a prohlédnout najdete na stránkách www.onlinerybarskezavody.cz nebo na Facebooku ve skupině online rybářské závody. Kde jsou videa jak se měří a dokumentují úlovky a jak se posílají.

Termín závodu :16.6.2022 - 16.6.2023.
Poslední garantovaný termín pro přihlášení abyste mohli začít závodit 16.6.2022 je poslat peníze do 1. Května !!!!! Přihlásit se můžete celý rok, ale čím dřív, tím větší šance splnit celý Královský desetiboj.

Startovné : 2500,-

Kontakt a přihlášky :
Pořadatel závodu: Filip Dušák
Tel: +420 605 545 669
E-mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Facebook : Královský desetiboj
Instagram : Královský desetiboj

Jakékoli dotazy volejte, rád vysvětlím a upřesním. Filip.

Věřím, že tento závod bude opět jedinečný a originální. Těšíme se, že se dá dohromady opět parta nadšených rybářů, kteří rádi ukáží svůj um a bude zde panovat přátelská rivalita, ale stále za předpokladu slušného chování a ducha fair play.