Ahoj rybáři.  

Připravili jsme pro vás druhé kolo online rybářských závodů, Kaprový trojboj. Začátek závodu bude 2. Června a končit bude 2. Září, opět bude trvat 3 měsíce. Co se bude chytat : 3xKapr lysec, 3xKapr šupináč a 1x Amur !!! Opět jen na svazových vodách.

Vše si nejprve můžete prohlédnout na již probíhajících závodech Královský desetiboj a Kaprový trojboj. Vše se dá sledovat na webových stránkách závodu nebo se přidat do skupiny závodu na Facebooku a tam si vše prohlédnout.

Ceny pro tento závod zajistí partneři našich dalších závodů: David Koloušek a firma Saenger, Petr Pavel a firma ADLER. Čeká na Vás spoustu rybářského vybavení od značek MS Range, Anaconda, Dkfishing, WFT, RYOBI, STROFT. Kdo by neznal tyto skvělé značky, tak vše najdete na B2B www.dkfishing.cz nebo na www.adler-wft.cz

Je správný čas vyzkoušet něco nového, spojit rybaření s on-line závodem a vyhrát krásné ceny. Pobavit se lovem jednotlivých druhů ryb, nemuset dělat co nechcete, jet na závod, když není ideální počasí, nemusíte losovat žádná místa, zkrátka jdete kdy chcete, tak jak vás to baví.

CENY : Šeky v různých hodnotách na nákup zboží na www.dkfishing.cz . První šek na 30.000,- Druhý šek na 15.000,- a Třetí šek na 10.000,- a pět dalších menších šeků po 1000,-. Dále šeky na nákup v hodnotách 5.000,- 3.000,- 2.000,- od našeho dalšího partnera www.adler-wft.cz .

U všech našich závodů máme ceny vyšší než je vybrané startovné. Minimální počet je 20 účastníků. U dosažení 50 účastníků bude první cena automaticky navýšena na šek v hodnotě 50 tis. Množství a hodnota cen bude stoupat s počtem účastníků !!!

Jak už je známo v našich závodech si ceny vybírají závodníci sami podle pořadí umístění. Takže první si jde vybrat jako první ze všech cen, kdo se umístí jako druhý si jde vybírat jako druhý z cen a tak až do poslední ceny.

 

Bodování Ryb :1cm =1 bod, ulovením všech 7 bodovaných ryb získáte dalších 23 bodů za kompletní trojboj.

Pravidla: Závod probíhá pouze na svazových vodách mimopstruhových. Je potřeba ulovit 7 druhů vybraných ryb, co největší velikosti. Závod bude trvat 3 měsíce. Na veřejnost se dostane pouze fotografie ryby na speciálním metru a fotka s účastníkem závodu, ovšem vždy tak aby nebylo poznat lovné místo !!! Vše se zveřejňuje až po řadě kontrol, že je vše v pořádku a je zajištěno absolutní utajení lovného místa. Vždy po kontrole budou úlovky online zveřejněny na Facebooku, a webových stránkách. Všude se nejprve čeká na kontrolu pořadatelem, že jsou Fotky v pořádku a nepropalují se lovná místa. Buď s upraveným pozadím, nebo vás pořadatel naučí fotit, tak aby nebylo poznat lovné místo.

Závodí se stylem chyť a pusť. Při měření se kromě metru musí používat podložka pod ryby zakoupená v rybářských potřebách, pro co nejšetrnější zacházení s rybou. Do závodu se nebudou počítat ryby obalené v listí, hlíně atd. Dále se nebudou počítat ryby nedosahující nejmenší lovné míry.

Jak fotit a dokumentovat ryby do závodu:
( Bod 1) : Po zaplacení startovného obdrží každý závodník speciální metr, na který přiloží ulovenou rybu a vedle metru přiloží platný rybářský lístek s datem a číslem revíru a udělá pár fotografií .
( Bod 2) : dále rybu zdokumentuje tak, že udělá krátké video, kde rybu pouští zpět do revíru,na videu musí být poznat revír kam rybu pouští zpět a natočí 360° pohled na revír, (to znamená, po puštění ryby pokračuje v natáčení, udělá pohled mobilem na druhý břeh a natočí revír kolem dokola 360°).
( Bod 3) : Po puštění ryby v telefonu najede na Google mapy, tam zmáčkne bod, kde právě rybaří a udělá snímek obrazovky.
( Bod 4): Vše pošle do zprávy pořadateli a čeká na odpověď a schválení. Do zprávy nejdřív uvede - druh ryby a její délku, číslo a název revíru, kde rybu ulovil. Přidá fotografie a video a vše zašle POUZE POŘADATELI závodu do zprávy na speciální účet, který nikdo jiný nevidí!!! Tyto informace nebudou nikde jinde zveřejňovány!!! Slouží pouze pořadateli k dokumentaci závodu a k vyhodnocení a schválení úlovků. Vše slouží pouze ke kontrole aby nedocházelo k podvodům ( soukromé revíry, ryby ze zahraničí atd.) Základem závodu je, aby se neprozrazovala rybářská místa a zůstala tak nadále utajena veřejnosti a dané místo zůstalo nadále jen tajným místem závodícího rybáře. Za porušení tohoto pravidla závodníkem je okamžitá diskvalifikace !!!!

Fotky veřejné : Které se objeví na Facebooku a různých stránkách musí schválit pořadatel závodu !!! Až poté je můžete dál sdílet a zveřejňovat. Za hrubé porušení pravidel se považuje cokoliv, kamkoliv vkládat bez souhlasu pořadatele. Za nedodržení tohoto zásadního pravidla, bude závodník diskvalifikován!!! Bez nároku na vrácení startovného. Závodník pořídí pár hezkých fotografií, poté vybere 2 fotografie, kde bude na jedné jasně vidět délka úlovků na speciálním závodním metru, na druhé bude úlovek se závodníkem. Tyto dvě Fotky nejprve zašle pořadateli závodu, který je musí schválit, popřípadě upravit. Až poté se dají vložit na Facebook do skupiny závodu - Kaprový trojboj

Při zjištění jakéhokoliv podvodu bude dotyčný závodník diskvalifikován a nemá nárok na vrácení startovného. Jelikož celý závod bude probíhat veřejně na Facebooku a budou zveřejňovány fotografie, přihlášením do závodu souhlasí se zveřejněním fotografií a všemi těmi věcmi kolem GDPR. Závod není žádným způsobem sponzorován, podporován ani spravován společností Facebook a nijak s ní nesouvisí. Společnost Facebook je kompletně osvobozena od závazků se závodem souvisejících.Pořadatel si vyhrazuje právo závod zrušit, pokud nebude naplněna kapacita nebo nebude o závod zájem a vrátí startovné v plné výši. Pořadatel si vyhrazuje právo pozměnit pravidla během závodu, pokud to okolnosti budou vyžadovat. Jako hrdý pořadatel slibuji, že nebudu nijak zneužívat informace získané během závodu.

Komu není cokoliv jasné nebo se vám to zdá složité, volejte kdykoliv, nebojte se, rád vám vše vysvětlím. Vše je strašně jednoduché. Další možnost jak si to vše ještě upřesnit a prohlédnout najdete na stránkách www.onlinerybarskezavody.cz nebo na Facebooku ve skupině online rybářské závody. Kde jsou videa jak se měří a dokumentují úlovky a jak se posílají.

Přihlásit se můžete nejpozději do 15. Května 2022 !!!! Opozdilci, volejte ale již nezaručujeme, že stihnete začátek závodu !!!

Startovné : 2500,-

Kontakt: Filip Dušák
Telefon: 605 545 669
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.